Dans ve Beden Sanatları

ece tango a

1999 – 2006 yılları arasında Salon Dansları, Sosyal Latin Dansları ve Arjantin Tango üzerine profesyonel dansçı ve dans eğitmeni olarak çalıştım, 2006 yılından sonra bir süre A.B.D’ nde özel dans dersleri vermeye devam ettim. 2006 – 2008 yılları arasında aylık dans kültürü ve beden sanatları dergisi olan Sempatik Dans Dergisi’ne dans kültürü üzerine makaleler yazdım.

Dmitry Lopatkin, Juan Matos, Pablo Pouchot & Silvina Larrea, Sebastian Arce & Mariana Montes, Nancy & Damian Essel, Marcela Guevara & Stefano Guidice, Carlos Paz, Esteban Moreno & Claudia Codega, Alejandra Gutty gibi ustalarla pek çok workshop çalışmasına katıldım.

2007 – 2008 yılları arasında Dr. Chell Garcia ile Kinestetik çalışmaları yaptım. Bu süre içinde performans sanatında hareket alanında çalıştım.

Akredite controloji eğitmeni ve yoga eğitmeniyim. 2009 yılından beri oyunculara dans – hareket eğitimi vermekte ve sahne sanatları alanında koreografi yapmaktayım. Bununla birlikte profesyonel dansçılarla performans, denge, nefes ve kondisyon üzerine çalışmalar yapıyorum.

International Dance Council CID, Unesco üyesiyim.