PERFORMANS SANATLARI

Beden ve Onay

Performans Sanatlarında Beden ve Onay Eğitimleri sahne sanatları dünyasındaki sanatçılar için onaya dayalı sınırlar oluşturmaya yardımcı olur, böylece herkes sahnede/ ekranda anlatılan hikayeleri deneyimlerken güvende ve yaratıcı olabilir.

 

Performans Sanatlarında Beden ve Onay Eğitimi, oyuncu seçimi, seçmeler ve yapım öncesi, hazırlık, prova, performans ve yapım sonrası gibi yaratıcı sürecin bütün aşamalarını kapsar.

Praxis – Bakım:Onarım 101

Sanatçılar olarak, performansımızda bir tutarsızlık veya yaratıcı süreçte bir tıkanıklık olduğunda hiçbir kontrolümüz olmadığını hissettiğimiz anlar vardır. Performans sanatçılarında sıklıkla görülen bu performans sorunları ve tükenmişlik sendromları hakkında artık yeni bir anlayışa sahibiz.

 

Bu çalışma sanatçıya duygusal geçmişini nasıl güvenle ve aktif olarak kullanabileceği öğretirken, yeni bir beden farkındalığı, nefes mekanizması, geniş bir duygu ve duyum yelpazesi sunar.

YogART&YogACT

Eğitim, bedenin tam hareket potansiyelini tanımaya, bedenin hareketini ve psikomotor gelişimini kısıtlayan sosyo-kültürel etkileri tanımaya ve onları özgürleştirme yeteneğini geliştirmeye yardımcı olur.

 

Bu çalışma, yıllar içinde oluşan zihin beden parçalanmasını birleştirmeyi amaçlamıştır. Entellektüel, duyusal, duygusal, fiziksel dürtüler netleşerek daha izlenebilir hale gelir ve yaratıcı eyleme dönüşmeleri için yeni bir yol oluşturulur.

Bize Ulaşın

Özel ve Kurumsal Atölye ya da Eğitim talepleriniz için bize ulaşın.