HAREKET SANATLARI

Hareket Sanatları

Hareket çocukluğumdan beri aktif olarak yaşamımda olan bir araştırma ve çalışma alanı. 1999 –2006 yılları arasında Salon Dansları, Sosyal Latin Dansları ve Arjantin Tango üzerine  profesyonel dansçı ve dans eğitmeni olarak çalıştım. 2006 yılından sonra bir süre ABD’ de özel  dans dersleri vermeye devam ettim ve aylık dans kültürü ve beden sanatları dergisi olan  Sempatik Dans Dergisi’ne dans kültürü üzerine makaleler yazdım.

 

International Dance Council – CID Unesco üyesiyim.  Dmitry Lopatkin, Juan Matos, Pablo Pouchot & Silvina Larrea, Sebastian Arce & Mariana  Montes, Nancy & Damian Essel, Marcela Guevara & Stefano Guidice, Carlos Paz, Esteban  Moreno & Claudia Codega, Alejandra Gutty, Geraldine Rojas gibi ustalardan pek çok eğitim aldım.

 

2007 – 2008 yılları arasında Dr. Chell Garcia ile Kinestetik çalışmaları yaptım. Bu süre içinde  çok çeşitli performans sanatında hareket eğitimleri aldım.

 

Akredite controloji ve yoga eğitmeniyim. 2009 yılından beri performans sanatları alanında  dans – hareket eğitimi vermekteyim. 2013 yılından beri performansta hareket ve sinir bilim üzerine çalışıyor ve atölyeler düzenliyorum.

Atölyeler:

Hareketin yeni yollarını keşfedin

Hareketin nelerden etkilendiğini ve neleri etkilediğini fark edin.