İLETİŞİM

İngilizce eğitim veriyor musunuz?

Evet, eğitimlerim İngilizce ve Türkçe olarak düzenleniyor, daha fazla bilgi almak için formu doldurup iletişime geçebilirsiniz.

Kurumlar için çalışmalarınız var mı?

Kapalı gruplar ya da kurumlarla beraber yürütülebilecek çalışma ya da danışmanlık talepleriniz için bilgi almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Hangi konularda eğitim veriyor sunuz?

Sitemizin EĞİTİMLER başlığı altında tüm eğitimlere ulaşabilirsiniz

Bu eğitimler kimler için?

Travma ve Hareket başlığı altındaki eğitimler temelde yoga eğitmeni ya da yoga eğitmeni olmak isteyenler için tasarlanmış çalışmalardır. Ancak diğer alanlarda çalışan (pilates vb) hareket profesyonelleri, masaj uzmanları, fizyoterapistler ve psikoloji ya da psikiyatri alanında profesyonel hizmet sunan sağlık çalışanları da bu eğitimlere katılarak travma bilgili beden yaklaşımı uygulamalarını kendi uzmanlık alanlarına aktarabilecekleri metodlar öğrenirler.

Performans Sanatları alanındaki eğitimler ise performans sanatçıları, yönetmen, yapımcı, teknik ekip, görsel sanatlar (tiyatro, dans vb) alanındaki topluluklar ve eğitim kurumları içindir.

Neden travma bilgili yaklaşım?

Travma çok yaygın bir olgudur ve geniş bir yelpazeye yayılan semptomlarla kendini gösterir. Travma alanında çalışmak istemeseniz bile “travma bilgili” olmanın ve uzmanlığınıza bu bilgileri uyarlamanın önemini ilk gün farkedeceğinizi umuyorum.

Ayrıca stres, anksiyete, kanser gibi bazı hastalıklar, psikolojik rahatsızlıkları olanlar, ya da şiddet mağduru ya da travma yaşantısı olan özel gruplar ya da kişiler, gaziler ve çocuklarla çalışmaya niyetiniz varsa o zaman bu eğitimler tam size göre.

Travma fizyolojik bir etkilenim yaratır. Bedenle yapılan her çalışma doğası gereği, aynı zamanda travmanın tetiklenmesini özellikle olgunlaştıran ve zemin hazırlayan bir konuma dönüşebilir. Travma genel popülasyon meselesidir ve çoğu kişi için azami ölçüde güvenlikli bir ders/hizmet sağlamak için basit önlemler alabilirsiniz. Bunun da yolu travma bilgili olmaktan geçiyor.

Sertifika veriyor musunuz?

Kısa atölyeler için katılım belgesi; yoga ile ilişkili eğitimlerde Yoga Alliance’a kayıtlı bir eğitmenseniz Continue Education belgesi ve 200 saatlik Travma Bilgili Yoga Uzmanlık Eğitimi için ise uluslarası geçerliliğe sahip Yoga Alliance sertifikası veriyoruz.